Firma EMH > Silnoproud > Elektrická topidla

Elektrická topidla

Elektrická topidlaJsou určena pro plné vytápění (nástěnné konvektory, akumulační kamna), případně jako komfortní doplněk pro zvýšení tepelné pohody nebo jako zdroj tepla v přechodném období (ventilátorové ohřívače, infrazářiče či přenosné konvektory.
 

 

  

 

 

 

 

Elektrické nástěnné konvektory

Elektrické nástěné konvektorySlouží většinou pro plné vytápění, tzn. že jsou dimenzovány na plnou tepelnou ztrátu místnost. Pro jejich provozování lze využít výhodné tarify distributorů elektřiny. Jsou řízeny termostatem. Předávání tepla je přirozené: ve spodní části nasávají studený vzduch a ve vrchní části ho vyfukují ohřátý.

 

 

 

 

  

 

 

Koupelnové ventilátorové ohřívače

Koupelnové ventilátorové ohřívačeTopidla určená pro nástěnnou montáž a vybavená ventilátorem. Jsou používána převážně v koupelnách případně v hobby místnostech. Tzn. všude tam, kde potřebujete za poměrně krátkou dobu docílit komfortní teplotu. Jsou vybavena termostatem, příp. přepínačem výkonu a časovačem. K dispozici je i model s integrovaným držákem na ručníky.
 

 

 

 

 

 

Nástěnné infrazářiče 

Nástěnné infrazářičeJsou zdrojem příjemného sálavého tepla. Hlavním místem použití jsou koupelny, kde často plní funkci hlavního zdroje tepla. Jsou ovládány pomocí tahového vypínače, který umožňuje měnit jejich výkon. Umisťují se pod strop pro správné předávání tepla do vytápěného prostoru.
 

  

 

Elektrické dveřní clony

Elektrické dveřní clonyElektrické dveřní clony zabraňují vnikání vnějšího chladného vzduchu do vašeho obchodu nebo kanceláře případně průchodu.
Při použití dveřních clon zabraňujete úniku tepla a zajišťujete si tepelnou pohodu. Výrobky se jednoduše ovládají zepředu. Jsou vhodné pro dveře nebo průchody až do šířku 90. 

 

Přenosné elektrické konvektory

Přenosné elektrické konvektoryJsou určeny pro vytápění v přechodném období nebo v případě, pokud hlavní zdroj vytápění nemá dostatečný výkon pro pokrytí tepelné ztráty místnosti. Jsou vybaveny provozním i bezpečnostním termostatem a většinou mají i přepinatelný výkon. Lze je použít i pro nástěnnou montáž. 

 

 

 Bezdotykové sušiče rukou

Bezdotykové sušiče rukouJsou určeny pro hygienické sušení rukou po jejich umytí. Proto jejich nejčastějším místem použití jsou veřejné prostory jako např. WC, umývárny apod. Instalují se pevně na zeď a jsou ovládány bezdotykově pomocí infračidla.
 


 

 

 

  

Přenosné teplovzdušné ventilátory

Přenosné teplovzdušné ventilátoryJsou určeny pro vytápění v přechodném období nebo v případě, pokud hlavní zdroj vytápění nemá dostatečný výkon pro pokrytí tepelné ztráty místnosti. Jsou vybaveny provozním i bezpečnostním termostatem a většinou mají i přepinatelný výkon. Jejich výhodou je snadná manipulace a skladnost.
 

π