Firma EMH > Slaboproud > EZS – Elektrická zabezpečovací signalizace

EZS – Elektrická zabezpečovací signalizace

4ceeb396154db.tekabiometrick
4ceeb3becf751.tekakaretaip4ceeb4c141e53.Ovladacklvesnicegrafika4ceeb50114cd6.OvladacklvesniceLCD4ceeb5bc05087.OvladacklvesniceLED4ceeb6ad0f19c.Ovladacklvesnice_TM44ceeb431a9e4a.Doplkovpornhlsi4ceeb707d215e.PIRdetektor24ceeb72b5325a.PIRdetektorstropn4ceeb75cc4140.PIRdetektor

Dodáváme systémy pro zabezpečení všech typů objektů. Zabezpečovací ústředny dodáváme od renomovaných výrobců s možností použití od bytů a rodinných domů po objekty a areály komerčního využití.

 

K těmto systémům nabízíme i bezdrátové nadstavby jednotlivých ústředen nebo i samostatné autonomní bezdrátové systémy - řešení pro prostory, kde nelze instalovat kabelové vedení (např. novostavby, památkové objekty).

 

Samostatnou nadstavbou některých ústředen je i přístupový systém, který umožní ovládání vstupů do objektu ale i evidenci a kontrolu oprávnění vstupujících osob. K použití jsou systémy na čtení karet, čipů nebo biometrických hodnot (např. otisku prstu).

 

Dále nabízíme  různé doplňkové moduly k jednotlivým ústřednám jako jsou dálkové ovladače, tísňová tlačítka, požární detektory jako protipožární doplněk k ústřednám EZS, moduly pro ovládání elektrických zařízení (osvětlení, vjezdová vrata, vytápění atd. návaznosti na systém EZS), bezdrátové GSM a IP přenosy, monitorovací a dohledové software.

 

Veškeré bezpečnostní aplikace jsme schopni sloučit do integrovaného bezpečnostního systému pro komplexní řešení ochrany budov.

 

Námi dodávané bezpečnostní technologie jsou s úspěchem instalovány na různých místech v České republice, státních institucích, památkách, průmyslových areálech a mnoha dalších objektech soukromých osob.
 

Typy ochrany EZS

  • Vnější ochrana je zabezpečení, které chrání prostor od hranic pozemku až po obvodové zdivo objektu. Patří mezi ně speciální ploty, tlakové a kapacitní kabely, pletivové detektory, infrazávory, mikrovlnné závory a venkovní detektory.
  • Obvodová ochrana je zabezpečení, které chrání obvod objektu. Jedná se o zabezpečení oken a dveří proti násilnému otevření nebo rozbití, v některých případech i obvodových zdí proti proražení. Do této skupiny detektorů patří zejména detektory akustické (Glassbreak) reagující na charakteristické zvukové spektrum vznikající při pronikání pachatele skleněnou plochou, magnetické spínače a otřesové detektory.
  • Vnitřní (prostorová) ochrana je zabezpečení, které chrání prostory uvnitř objektu. Jedná se převážně o infrapasivní detektory (PIR), mikrovlnné detektory, ultrazvukové detektory nebo detektory kombinované (duální).
  • Předmětová ochrana je zabezpečení, které chrání konkrétní předmět před poškozením nebo zcizením. Jedná se převážně o trezorové detektory k zajištění úložných schránek a trezorů, podložky pod hlídané předměty, detektory pro ochranu sošek a obrazů před dotykem, sejmutím nebo vyřezáním plátna.

 

 

 

π