Firma EMH > Solární systémy

Solární systémy

 

Roth Solar

. . . solarní systémy - kompletně z jedné ruky
 

Načerpat energii pomocí solárních systémů RothRoth solární panely

Slunce vyzařuje k zemi ohromné množství energie. Během půl hodiny dopadne na zeměkouli takové množství energie, že by stačilo na celoroční pokrytí energetické spotřeby na Zemi. K dispozici je k tomu veliké množství technicky využitelných ploch.

Vývoj Roth solárních systémů je krokem směrem do budoucna. Náš program obsahuje různé solární sestavy pro ohřev teplé vody i podporu vytápění pomocí plochých kolektorů včetně upevňovacích systémů. K sestavám patří solární jednotky s oběhovými čerpadly a všemi potřebnými armaturami, Roth solární regulátory a stejně tak Roth solární zásobníky.

Program je optimálním rozšířením Roth systémových řešení pro plošné vytápěcí systémy, připojení topných těles i pro rozvody pitné vody. Se solárními systémy Roth můžete uspořit až 2/3 roční potřeby energie rodinného domu pro ohřev vody. Ve spojení s plošnými vytápěcími systémy je možné využít získanou tepelnou energii též pro podporu vytápění. I v chladných dnech nebo při zatažené obloze vám nabízí tento systém ohřátou užitkovou i topnou vodu pomocí solárních kolektorů.

 

 

 Roth plochý kolektor Heliostar 

... využití energie Slunce pomocí hightec materiálů a vyzrálé techniky
 

Stabilita, nízká hmotnost
a akumulace tepla díky nové
polykarbonátové vaně

 

Na první pohled

 Heliostar panel

Vliv na konstrukci plochého kolektoru HeliostarR měly naše dlouhodobé zkušenosti při konstrukci solárních kolektorů a zpracování plastů. Použití uzavřené polykarbonátové vany u plochého kolektoru Roth HeliostarR představuje použití hightech materiálů a vyspělé techniky. Polykarbonát je velmi dobrý izolant a proto jeho silná stěna zaručuje kolektoru Roth HeliostarR velmi dobrou akumulační schopnost. V kombinace s použitým vysoce účinným výkonným absorbérem garantuje kolektor Roth HeliostarR vysokou účinnost na desetiletí. Tento materiál se mimoto vyznačuje vysokou mechanickou pevností, teplotní a UV odolností. Rozmanitost využití polykarbonátu zaručují jeho vynikající vlastnosti. Proto ho naleznete nejenom v leteckém a automobilovém průmyslu. Díky těmto hightech vlastnostem nabízí kolektor Roth HeliostarR dlouhodobou stabilitu při minimální hmotnosti.

 

prospekt Heliostar 2010

 

 

Roth bazénový kolektor Heliopool

.... hospodárně a s ohledem na životní prostředí 
 

Na první pohled

 Heliopool

Roth jako specialista na zpracování plastů vyvinul absorpční bazénový kolektor z vysoce kvalitního Polyethylenu (HDPE) pro úsporný a ekologicky hospodárný ohřev vody v bazénu. Pomocí jednoho typu kolektoru je možno realizovat nespočet řešení instalací, neboť kolektor má 8 různých výstupů. Tím je zajištěna jednoduchá montáž. Roth HelioPool se vyznačuje optimální absorpční plochou 2,22 m˛ a rovněž tak vysokou účinností. Je protékán v celé ploše, chráněn proti zamrznutí, pochozí a je vhodný pro přímé protékání bazénovou vodou. Speciální konstrukce absorbéru s ideální tloušťkou stěny zabezpečuji minimální tlakovou ztrátu. 

π